טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה

השאר טלפון לנציג

חיוך הוליוודי מושלם

ציפוי שיניים למינט

הלבנת שיניים בלייזר

כתרים, גשרים, תותבות

שתלים ממתכות איכותיות

ליהנות מכל העולמות

טיפול שיניים בסטנדרט גבוה ומחיר שפוי והוגן – ליווי וסיוע רפואי ישראלי לאחר הטיפול

בדיקה וצילומים חינם

בישראל

טיפול שיניים

בקליניקה יוקרתית באיסטנבול

ליווי צמוד

של צוות ישראלי
בקרה עם המרפאה בישראל

לאחר החזרה לארץ

בדיקה, ביקורת ושימור – במרפאותינו בישראל

העלות

עפ"י המחיר בטורקיה

חבילה מלאה

טיסה, טיפול, מלון, העברות, סיור/טיול/קניות  

לפני &  אחרי

גרור את המחוון ימינה ושמאלה כדי לראות את כל התמונה

before8 after8
before1 after1
before2 after2
before3 after3
before7 after7
before4 after4
before5 after5
before10 after10

בעיות קוסמטיות בשיניים

טיפולים קוסמטיים לשיניים

טיפולים משמרים

ד״ר בורה מוראט

עיצוב חיוך

עיצוב חיוך הוא ניתוח של עיצוב השיניים כך שתתאמנה באופן אסתטי לאנטומיית הפנים של האדם. יש להעריך את החיוך האידיאלי כהרמוניה של שיניים, שפתיים ופנים המשלימות אחת את השנייה באופן מתואם ופרופורציונלי. לשם כך, רופא השיניים יבדוק תחילה אם אתה עומד בקריטריונים של עיצוב החיוך ואז יתכנן את החיוך המיוחד שלך לאחר זיהוי האזורים הבעייתיים. התוכנית, הבניה והתכנון של החיוך שלך ייקחו בחשבון את היישור האופקי והאנכי של האישונים והשיניים, הסימטריה של השיניים הקדמיות, יישור קו החיוך, קו החניכיים המופיע בחיוך, רוחב החיוך, המרחב הטבעי והמשולש בין קצה השיניים הנקרא החיבוק והפרופורציות של השיניים עצמן והפנים – כל אלה הם הקריטריונים של עיצוב החיוך.

שלבים וטיפולים

ניתוח חיוך ייקח בחשבון גם את גיל המטופל, ציפיותיו ומאפייניו הגופניים. ההחלטה הטיפולית ניתנת על ידי רופא השיניים והמטופל יהיה שותף לטיפול האסתטי בשיניו עד התוצאה הסופית המיוחלת. חשוב לדעת, שהתהליך הטיפולי במיי דנט מתחיל בתכנון, הכנת הפה ע"י טיפולים בחניכיים ושתלים אם יש צורך, טיפולים פרוטטיים ומשמרת – אם יש צורך ורק אח"כ טיפולים אסתטיים כמו ציפויי EMAX   וזירקוניה, הלבנה בלייזר ועוד. כל זאת לאחר תכנון רפואי כפי שהסברנו ולאחר תכנון גיאומטרי שייקח בחשבון את האלמנטים שהוסברו מעלה. יש לזכור, כי החיוך הוא חלק חשוב בהבעה ובאינטראקציה שלנו כבני אדם וכל עיוות או עקמומיות או חוסר פרופורציה עלולה להשפיע על כך לכן אנו מקפידים להתקשר עם המרפאות המתקדמות ביותר בחו"ל הן מבחינת הצוות הרפואי והן מבחינת הטכנולוגיות המתקדמות במרפאה.

 יש בארץ "אבא ואמא"

כמו כן, המעקב אחרי המטופלים יתבצע במרפאותינו בישראל ויכלול; אבחנות, בדיקות, צילומים וטיפולים במקרה הצורך וכל זאת כדי לאפשר למטופל אחוזי הצלחה גבוהים ביותר והיענות לציפיותיו. התוצאות מדברות בעד עצמן.

השאר טלפון לנציג

לשיחה עם נציג

או בוואטסאפ